Літературна Чернігівщина

Шевченко на мапі Чернігова Конкурсна робота Іванівської сільської бібліотеки-філіалу присвячена 200-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Створена спільно з учасниками дитячої студії "Крила" Чернігівського обласного радіо.
Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Володимир ДроздВідеосюжет із серії "Відомі земляки. Чернігівський район" про відомого українського письменника Володимира Дрозда. Творчий та життєвий шлях В.Дрозда тісно повязане із Чернігівським районом - селом Петрушин та селищем Олишівка.

Буктрейлер по творчості Надії Галковської "Люблю життя" Тонке мереживо поезії

На сільських перехрестях - Галковська 1 На сільських перехрестях - Галковська 2

Черниговская писательница работает над новым бестселлером «Химерниця»
Творці прекрасного

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Художник Анатолій Шкурко Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Барви Зінаїди Лук'яненко


Діалог Чугай "Душа Славянская" - выставка художницы Надежды Мартыненко

Відомому чернігівському різьбяру виповнилося 65!


Чернігівські святині

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Троїцька церква. Новий Білоус Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Церква Святого Духа. Кувечичі

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Чернігівські святині. Редьківка Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Рудка. Свято - Георгіївська церква


Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Юріївка, Довжик

Чернігівщина духовна 26.09.2014 Чернігівські святині

Чернігівщина духовна 29.03.2015 Чернігівщина духовна 05.04.2015


Новини. Презентації


"Книжкова сотня" у Чернігові Презентація книги Світлани КЛЮЧНИК "СЛІД ВІЧНОСТІ"

Презентація книги "ЛІТОПИС ДОЛЬ ТА ДНІВ МИНУЛИХ. Книга 2" Презентація книги "СПОРТИВНІ СУЗІР'Я ЧЕРНІГІВЩИНИ" Віктора Берегового Творчі краєзнавці Чернігівського району


Перший том «Зводу пам’яток історії та культури України» — Чернігівський район

«Звід пам’яток історії та культури України» Презентація першого випуску Чернігівського тому енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України», присвяченого Чернігівському району відбулася в листопаді 2015 року.

«Звід пам’яток історії та культури України» являє собою перше енциклопедичне науково-довідкове видання про всі відомі на сьогодні на території України нерухомі пам’ятки археології, історії, архітектури та містобудування, монументального мистецтва. Відповідно до адміністративно-територіального поділу країни «Звід» складатиметься з 28 томів. Окремий том буде присвячено пам’яткам історії та культури українського зарубіжжя.
Долі, обпалені Чорнобилем: Чернігівський район До 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС бібліотекарі, краєзнавці, жителі громад Чеонігівського району зібрали матеріали про учасників тих подій та за допомогою спонсорів видали книгу «Долі, обпалені Чорнобилем: Чернігівський район».

Долі, обпалено і Чорнобилем: Чернігівський район / Чернігівська районна організація краєзнавців, Чернігівська районна централізована бібліотечна система, Чернігівська центральна районна бібліотека ; упоряд. О.П.Колесник; ред. О.І. Іваненко; відп. за вип. Ф.М. Носенок. - Чернігів, 2016. - 277 с.

В книзі висвітлено вклад Чернігівського району в ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС, наведено спогади учасників цих подій. Це перша спроба зібрати й систематизувати інформацію про учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та переселенців в межах Чернігівського району. Зібрані та впорядковані бібліотекарями спільно з краєзнавцями району та активами сільських громад матеріали увійшли до видання, присвяченого 30-й річниці Чорнобильської трагедії. Посібник стане у нагоді музейним і бібліотечним працівникам, краєзнавцям і журналістам, студентам і викладачам вузів.

Презентація видання відбувалась 26 квітня 2016 року, в день, коли 30 років тому суміш із розплавленого металу, піску, бетону і частинок палива розтікалася під реакторними приміщеннями Чорнобильської АЕС, а кращі представники наших громад ставали лицем до біди і своїм здоров’ям і життям допомагали протистояти вселенському лихові.

«Долі, обпалені Чорнобилем»

Уроки історії


«Книга Пам’яті» з’явилася у Киїнці Урок спогадів Анатолія Шкурка Доторкнутися до стін рідної школи

"Чернігівський рубіж. 1941-1943" виробництва телеканалу "Дитинець" «Борись в ім’я честі» У Михайло-Коцюбинському відкрили пам'ятник односельцям, що загинули в АТО


«Люди правди» Пам’ятник жертвам фашизму відкрито у Храпатому «Якщо потрапляєш в таке пекло, це залишається з тобою назавжди»

Алею Слави героїв відкрили у військовому містечку першої танкової бригади в Гончарівському Чернігівщина згадує жертв політичних репресійВідомі особистості

Лікарська справа. «Він врятував нас від чуми» Відомі земляки. Олександр Рігельман

Кiлькiсть переглядiв: 2239

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.