Крізь час і відстань, або Життя - як книга

ПОЗИВНИЙ – «ПИСЬМЕННИК»

Про життя на Чернігівщині та Луганщині, про війну минулу і теперішню, вічні цінності та душевну вбогість, творчість «під кулями» і нову книгу «Оголений нерв», яка незабаром з’явиться у книгарнях, говоритимуть під час скайп-звязку з відомою письменницею Світланою Талан, жителькою Сєвєродонецька Луганської області, у центральній районній бібліотеці.

29 квітня об 1100 годині в Чернігівській районній ЦБС (м. Чернігів, вул.Шевченка, 183) відбудеться літературна година-презентація «Війна. Учора і сьогодні».

«Коли книга – правда, це – зброя» – свідчить творчість Світлани Талан. В «арсеналі» письменниці є два знакові романи про війну: «Не вурдалаки» (покоління «дітей війни») та «Оголений нерв» (життя українців в окупації»). «Коли щодня мешканці масово покидали місто, ми з чоловіком не вагаючись прийняли рішення лишитися тут, незважаючи на те, яка доля спіткає нас, бо Сєвєродонецьк – НАШЕ місто і ми живемо на СВОЇЙ землі» – зізнається Світлана Олегівна у своїй новій книзі. Письменниця не залишила рідне місто у чорні часи, пережила окупацію і бачила, як його звільняють. Більше того, почала писати роман, коли під вікнами її квартири ще стояли люди з кулеметами, а за одне-єдине слово українською могли убити.

Про «Оголений нерв» Донбасу та життя по той бік блок постів мешканці Чернігівщини зможуть дізнатися з перших вуст під час он-лайн спілкування з письменницею.

Бібліотекарі запрошують до розмови. Адже книга більше, ніж просто книга. Вона і є життя. «ЧИТАЙТЕ. АНАЛІЗУЙТЕ. ПЕРЕМАГАЙТЕ»!

За додатковою інформацією звертатися:

Олена Сердюк, бібліотекар відділу обслуговування Чернігівської центральної районної бібліотеки.

Тел.: (0462) 95-20-52; (0462) 68-14-21;

Е-mail: chernigiv.cbs@ukr.net; vidobsmk@gmail.com;


Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.