«Бібліотека збирає друзів»

Саме так, 27 вересня до Іванівської бібліотеки-філії Чернігівської районної централізованої бібліотечної системи завітали найближчі друзі, щоб привітати бібліотекарів району зі святом Всеукраїнського дня бібліотек. І, хоч в назві цього професійного свята закладено вшанування саме бібліотечних закладів, та всі ми розуміємо, що без самовідданої праці бібліотекарів книгозбірні просто б не змогли існувати і бути частиною життя громади нашого району. Завдяки своїй копіткій праці, бібліотекарі – це шановані люди, справжні корифеї бібліотечної справи, бібліотека для яких – це часточка їхньої долі і їхнього життя.

Привітати бібліотекарів прийшли голова Чернігівської районної адміністрації Віктор Корж, керуючий справами апарату Світлана Струк, письменниця і громадська діячка Надія Галковська, юні читачі Іванівської бібліотеки, представники сільських громад.

Прологом свята стали слова щирого друга наших бібліотек, улюбленої письменниці наших читачів – Надії Галковської. Приємним подарунком стала презентація нової поезії «Ходімо, друже, до бібліотеки», подарованої пані Надією бібліотекам. Та справжньою несподіванкою стала поезія «Чотири золоті човни» про покровительок бібліотечної справи – Віру, Надію, Любов та їхню матір Софію у авторському виконанні.

Вітаючи зі святом, голова Чернігівської районної адміністрації Віктор Корж побажав бібліотекарям міцного здоров’я, творчих звершень, успіху та задоволення від своєї справи. За сумлінну працю та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек керівник району вручив грамоту Департаменту культури і туризму, національностей і релігій Чернігівської обласної державної адміністрації заступнику директора по роботі з дітьми Чернігівської районної ЦБС Галині Полевик, грамоту Чернігівської районної державної адміністрації та Чернігівської районної ради завідуючій Дніпровською бібліотекою-філіалом Марії Кравченко, подяки Чернігівської районної адміністрації та Чернігівської районної ради провідному бібліографу Чернігівської районної ЦБС Ірині Розумій, завідуючій Павлівської бібліотеки-філії Ользі Соколенко, завідуючій Новобілоуської бібліотеки-філії Ніні П’яті. Віктор Борисович запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб зробити бібліотеки сучасними культурно-просвітницькими закладами.

Від Чернігівської районної ради з теплими словами привітання звернулась Світлана Струк, керуюча апаратом Чернігівської районної ради. Її слова були сповнені поваги до бібліотечної справи та до людей, що нею живуть.

Щирими словами вітала бібліотекарів начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Мірошниченко. Саме вона з любов’ю і повагою опікується бібліотечними закладами району. Грамоти відділу культури і туризму Чернігівської РДА та районної профспілкової організації з рук свого керівника отримали заступник директора Чернігівської районної ЦБС Оксана Колесник, провідний методист районної бібліотеки Марія Городня, провідний бібліотекар Тетяна Мірошник, бібліотекар другої категорії Лариса Притиковська, бібліотекар першої категорії Пісківської бібліотеки філії Світлана Андросенко, завідуюча Ковпитської бібліотеки-філії Інна Новик.

З поздоровленням до свого колективу звернулись заступник директора Чернігівської районної ЦБС Оксана Колесник та голова районної профспілкової організації працівників культури Лариса Притиковська. Грамоти та подяки Чернігівської районної централізованої бібліотечної системи отримали бібліотекар другої категорії відділу обслуговування Чернігівської районної бібліотеки Олена Сердюк, редактор Наталія Коса, завідуюча Рудківської бібліотеки-філії Валентина Сапон та колектив районної літературно-мистецької вітальні «Краяни».

Чудовими музичними подарунками стали пісні у виконанні завідуючої відділом обслуговування ЦРБ Інни Шовкун, чарівних «Краян», дитячого колективу Іванівського будинку культури «Полісяночка» під керівництвом Михайла Пушкаря. Власною поезією порадували гостей свята юна читачка Іванівської бібліотеки Діана Мовпан, редактор районної бібліотеки Наталія Коса та завідуюча Ладинської бібліотеки-філії Надія Пищик. А теплу та дружню атмосферу на святі створила ведуча Олена Сердюк, бібліотекар відділу обслуговування, відома як письменниця Олена Печорна.

Бібліотечна установа сьогодні – це тісна співпраця з товариствами і громадськими організаціями, творчими спілками і об’єднаннями. Бібліотека і громада сьогодні невід’ємні одне від одного, це два крила надії на краще майбутнє, на те, що наші села, наші бібліотеки, а отже і наша держава будуть розквітати. Сьогоднішнє свято – Всеукраїнський день бібліотек – підносить бібліотечну справу на високий щабель визнання державою праці хранителів людської мудрості. Бібліотекар, залишаючись один на один із читачем, стає провідником у храмі знань, незалежно від того, чи у великій книгозбірні він працює, чи у невеличкій сільській філії.

Низький уклін вам, бібліотечні працівники, за відданість справі, за любов, самопожертву, за щирість, за вміння бути потрібними людям, суспільству, Україні. Бажаємо всім міцного здоров’я, родинного тепла, творчого натхнення, затишку у наших бібліотеках. Нехай з нами завжди буде Віра, Надія, Любов і Мудрість!

Віктор КоржСвітлана Струк

письменниця і громадська діячка Надія Галковська

Співає Інна Шовкун

Олена Печорна

Краяни

Іванівська бібліотека

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.