«Суперсімейка, або батьки й діти читають залюбки»

Не секрет, що родини, в яких люблять читати, в яких батьки змалку привчають дітей до книжки, залюбки читають їм вголос – такі родини міцні й щасливі, тому, що гарна книжка і навчає, і виховує і збирає родину разом.

В затишній залі Радянськослобідської сільської бібліотеки зібрались разом, однією великою родиною діти, батьки, бібліотечні працівники районної ЦБС.

Перший конкурс свята називався «Знайомство». Кожна команда повинна була придумати собі назву й девіз, які б характеризували їх як читачів і були пов’язані з книгою. На скільки кожна родина начитана, показав конкурс «Вікторина». Пожвавлення викликав конкурс «Пантоміма». Члени родин майстерно відображали відомих всім казкових героїв. Оплесками глядачі нагородили Світлану та Романа Ступницьких, Ірину та Стеллу Журко, Вікторію та Станіслава Сібашвілі.

В конкурсі «Фантазери» відзначились Катерина Гужва та її донька, другокласниця Наталія.

Всі конкурси оцінювало журі : директор Чернігівської ЦБС Вікторія Пирковська, провідний методист Марія Городня, методист Наталія Колозіна.

Активними учасниками свята були учні третього класу Радянськогослобідської школи. Вони читали вірші, показували сценки. Ведучими на святі були заступник директора по роботі з дітьми Галина Полевик та Євгеній Черевко, завідуючий Радянськослобідської бібліотеки.

Найартистичнішою стала родина Журко, найактивнішою журі визнало родину Сібашвілі. Ну а звання «Суперсімейка» виборола сім'я Гужви. Всі родини були нагороджені дипломами та подарунками.

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.