29 вересня, 2012

29 вересня у смт Седнів Чернігівського району уже вдесяте відбулось Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь».

Стало доброю традицією кожного року відкривати новий пам'ятник у мальовничому Седневі.

Тож і в 2012 році літературно-мистецьке свято "Седнівська осінь" розпочалося з відкриття Седнівського навчально-виховного комплексу та пам’ятнику відомому земляку Федору Лизогубу.


«Відкриваючи сьогодні пам’ятник Федору Лизогубу на його малій батьківщині, ми засвідчуємо нашу велику повагу та шану видатному громадському, державному діячеві, меценату, патріоту України, який зробив стільки добрих справ для відродження та збереження української культури».

Місцем проведення літературно-мистецького свята традиційно є садиба Лизогубів.

Після урочистої ходи до неї поважні гості поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Леоніду Глібову.

Серед почесних гостей народний депутатат України Михайло Чечетов, Григорій Маньковський, керівництво Чернігівського району, обласних управлінь, перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.
Свято продовжилось оглядом експозицій 46 територіальних громад Чернігівського району та виставки майстрів народної творчості, концертною програмою творчих колективів та майстрів мистецтв області та аматорів Чернігівського району.
Присутні на святі мали нагоду насолодитись виступом капели бандуристів ім. Остапа Вересая (керівники — заслужена артистка України Раїса Борщ та заслужений працівник культури України Микола Борщ), духового оркестру (художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук) та академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського (художній керівник та головний диригент Іван Богданов) обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Седнівська осінь - 2012.Відео.Солістка хору Михайло-Коцюбинського РБК Катерина Гужва - "Субботея".
Седнівська осінь - 2012. Відео
Седнівська осінь - 2012.Відео.

Відкриття памятнику Ф. ЛизогубуСеднівська осінь 2012

Седнівська осінь 2012У Юрія Дахна

Седнівська осінь 2012Седнівська осінь 2012

Седнівська осінь 2012Седнівська осінь 2012

Ганна ЯкименкоСеднівська осінь 2012

Кiлькiсть переглядiв: 458

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.