Загальнорайонний конкурс бібліотечного есе «Чорнобиль. Трагедія. Пам'ять», присвячений 30-м роковинам Чорнобильської трагедії

Чернігівська ЦРБ оголошує конкурс бібліотечного есе "Чорнобиль.Трагедія.Пам'ять"присвяченого 30-м роковинам Чорнобильської трагедії.

Положення

про загальнорайонний конкурс бібліотечного есе «Чорнобиль. Трагедія. Пам'ять», присвячений 30-м роковинам Чорнобильської трагедії

1. Загальні положення

1.1. Загальнорайонний конкурс бібліотечного есе (далі – Конкурс) заснований Чернігівською центральною районною бібліотекою і проводиться у рамках районної краєзнавчо-пошукової експедиції «Тридцятий рік пливе над краєм біди чорнобильської дзвін», присвяченої 30-м роковинам Чорнобильської трагедії.

1.2. Мета Конкурсу:

- вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, посилення уваги громадськості до проблем подолання наслідків цієї техногенної катастрофи та сприяння популяризації серед населення екологічних знань засобами аматорської літературної творчості;

- формування позитивного іміджу бібліотек громади;

- сприяння творчому розвитку бібліотекарів та користувачів бібліотек, розкриття їх творчого потенціалу;

- визначення кращих результатів аматорської літературної творчості бібліотекарів та користувачів бібліотек;

2. Організатори, оргкомітет та журі Конкурсу

2.1. Організатором Конкурсу є Чернігівська центральна районна бібліотека.

2.2. Співорганізатором Конкурсу може бути будь-яка організація, що підтримує його мету і бере участь у фінансуванні, організації та проведенні Конкурсу.

2.3. Склад організаційного комітету та журі Конкурсу затверджується радою при директорі Чернігівської районної централізованої бібліотечної системи. До складу організаційного комітету і журі включаються провідні фахівці Чернігівської центральної районної бібліотеки та сільських бібліотек-філіалів ЦБС.

2.4. Організаційний комітет конкурсу:

- розробляє план заходів щодо підготовки та проведення Конкурсу та забезпечує його виконання;

- пропонує кількісний та персональний склад журі Конкурсу;

- забезпечує поширення інформації про зміст та умови Конкурсу, терміни його проведення, а також оприлюднення результатів;

- приймає від авторів роботи для участі в Конкурсі та здійснює поточну взаємодію з ними;

- координує роботу членів журі;

- організовує нагородження переможців;

- здійснює іншу роботу, необхідну для успішного проведення конкурсу.

3. Умови Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться з 1 квітня по 1 грудня 2016 року.

3.2. В конкурсі можуть брати участь як бібліотечні працівники, так і користувачі бібліотеки.

3.3. На конкурс приймаються опубліковані та неопубліковані аматорські літературні твори у жанрі есе (допускаються: стаття, нарис, поезія), що відображають авторське сприйняття екологічної біди, сучасний погляд на проблему і перспективи її вирішення.

3.4. Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 0,2 умовних друкованих аркуша або 5 машинописних аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1.5, поля стандартні).

3.5. Конкурсні роботи приймаються у вигляді оригіналу чи копії авторської публікації або рукопису з відповідними вихідними даними.

3.6. Оголошення результатів Конкурсу відбувається до 14 грудня 2016 року – Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

4.Фінансове забезпечення конкурсу

4.1. Для забезпечення підготовки, проведення Конкурсу та нагородження переможців в установленому порядку можуть залучатися благодійні внески, спонсорська допомога та інші надходження, не заборонені законодавством України.

Організаційний комітет
Кiлькiсть переглядiв: 733

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.